Kaldırımın orta yerindeki çöp konteyneri kenara alındı .

Lojistik Ekipmanları

92 Views

        

İzmit Kuruçeşme İsmail Özen Caddesi No:99 önüne konulan çöp konteynerlerini önceki günlerde haber olarak paylaşmıştık. Çöp konteynerlerinin yolun kenarına değil de kaldırımın adeta orta yerine konulmasına tepki gösterildiğini belirtmiştik.

Haberimizin ardından İzmit Belediyesi yetkilileri harekete geçti. Bölgede çalışma yapan ekipler, kaldırım üzerindeki çöp konteynerini kenara aldı. Bu çalışma biraz olsun kaldırımın kullanılabilirliğini artırdı. Ancak bölge sakinleri yine de çalışmadan pek memnun olmadıklarını, bu sefer de araçların kaldırımlara park ettiğini ve çöp konteynerlerinin çevresinin otopark gibi kullanıldığını bildirdi.NEW INNOVATION AT 2021 FOR THE CRYPTO CURRENCY. BIG OPPORTUNITY. FREE DOWNLOAD and FREE COINS.

( π ) Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 15 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/yildiztekin Download from your mobile phone and use username (yildiztekin) as your invitation code. Then mine from your mobile or desktop to collect Pi coin everyday.